top of page
tedarikçiler için web sitesi

Tedarikçiler için Web Sitesi

Ürün ve hizmetleriniz e-ticaret firmalarının reklam ve listelemelerinden dolayı internette görünmüyor mu? Tedarikçi/üretici olarak bunu artık kontrol altına almalısınız. Her şey internetten satılırken doğrudan kurumsal müşteri getirecek aramalarda e-ticaret siteleri arasında kaybolmayın. Gerçek marka/ürün sahibi / üreticisi / tedarikçisi olarak kontrolü ele alın ve aralarından sıyrılın.

Nasıl yapacağız?

Basit ve sade bir web sitesi, ürün ve hizmetlerinizi anlatan onlara ulaşmak isteyen kurumsal müşterilerinizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınızı anlatan bir tasarımda.

 

İletişim bilgileriniz ve nasıl hizmet sunacağınıza ilişkin kurallarınız. Hizmet bölgeleriniz ile garanti kapsamınızı da unutmamak gerekiyor.

İlave olarak doğrudan fiyat / teklif talep edebilecekleri bir formu da eklemeliyiz. Biraz da doğru müşterilere kendinizi gösterebilmek için uygun bir açılış sayfası ve SEO optimizasyonu yapılmalı.

Bir kaç hikaye paylaşın, bir kaç blog yazısı. Daha önce hizmet verdiğiniz müşterilerinizin deneyimlerini web sitenizde paylaşın. Videolu içeriklerle bu tecrübeleri paylaşmak daha bir popülerlik sağlar size. Sosyal medya işletme hesaplarınızı da unutmayın. Ürün ve hizmetleriniz ile hikayelerinizi bu mecralarda da paylaşın. Bu yaptıklarınız dijital varlıklarınızın artmasını sağlar ve sizi arayan müşterilerin size ulaşmasına katkısı büyüktür.

Çok mu rakibiniz var web üzerinde ? Bir tık sonrası için reklam vermeyi de düşünebilirsiniz.

Bunları yapmak için vaktiniz mi yok? Sizin için seve seve tüm bunları yerine getiririz.

Worker with Ladder

Arayın

555-008-94-36

E-posta gönderin

Takip Edin

  • Mertol Serter Facebook
  • Mertol Serter Twitter
  • LinkedIn Mertol Serter
  • Instagram Mertol Serter
bottom of page