top of page

Gönderi ve İade Politikası

Şeffaflık ve Özen

Müşterilerimize adil, cazip ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Mağaza politikalarımıza göz atın ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Gönderim Bedeli

Satın alacağınız ürün ve hizmetler ile ilgili gönderilmesi gereken fiziki bir ürün/hizmet olması durumunda aksi durum öncesinde belirtilmediği sürece PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

İptal, Cayma ve Ürün İadeleri

Web sitesinde yer alan ürün ve hizmetler kişiye özel olarak tasarlanıp uygulanmaktadır. Sözleşmeyi ilk satın aldığınız andan itibaren henüz hiç bir işlem yapılmamış olması kaydıyla iptal edebilirsiniz. İşlemleriniz başladıktan sonra hizmeti kullanmaya başladığınızdan dolayı iptal ve cayma yapılmamaktadır.

Bir abonelik satın almışsanız; abonelik süresi içerisinde iptal gerçekleştirdiğiniz takdirde sonraki dönem için yenileme yapılmaz. Mevcut aboneliğinizin bitimine kadar tüm hak ve imkanlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Ödemelerin Geri İadesi

İptal ve cayma işlemlerinde talebiniz alınıp işleme konulduktan sonra, yapmış olduğunuz ödeme kanalı vasıtasıyla ödemeniz geri iade edilmektedir. İptal ve cayma işlemleri için yapmış olduğunuz ödeme aynı tutarda iade edilmektedir. Abonelik satın alımlarında ise, mevcut haklarınızdan da feragat etmeniz durumunda kullandığınız döneme ilişkin olarak yapılan ödemeler süre karşılığı denk gelen tutar kadar iadesi yapılmaktadır.

bottom of page