top of page
mertol serter web sitesi projeleri

Projeler

Sema Teyze Restaurant

Yerel işletmeniz için web tasarım ve sosyal medya hesaplarınızın sizlere hangi olanakları sağlayacağını projelerimizden canlı olarak görebilirsiniz. Eskişehir yerel işletmelerine özgü olarak tasarlanmış olan yerel işletme dijital pazarlama hizmetlerimiz 360 derece pazarlamayı hedeflemektedir.

Web Sitesi

Web sitesi dijital mecrada en temel başlangıç noktasıdır. Bununla beraber bir vitrindir ve müşterilerinize, size  ait olanları sergilediğiniz ve bunu kanıtladığınız yerdir.

sema teyze restaurant web sitesi

Facebook ve Instagram İşletme Sayfaları

Facebook ve instagram işletme sayfaları bir çok güçlü işletme araçları ile donatılmıştır. Uzman ellerde bu araçlardan maksimum fayda sağlarsınız.

facebook ve instagram işletme sayfaları

Yerel İşletme Kayıtları ve Haritalar

Sadece Google haritalarda değil, iphone haritalarında da zengin içeriklerinizi sergilemenizi sağlıyoruz.

Google ve iphone harita kayıtları

Eskişehir Global Otomotiv

Eskişehir Global Otomotiv için web tasarımı ile yıllık bakım ve işletme hizmeti verilmiştir. Sosyal medya hesapları yeniden düzenlenmiştir.

Web Sitesi

Eskişehir Global Otomotiv'in sunduğu hizmetler gruplandırılmış ve her bir hizmet için randevu alınabilmesi ve yönetilebilmesi imkanı sağlanmıştır. Temel SEO çalışmaları yapılmış, yerel dijital pazarlama üzerine odaklanılarak ilk sayfa sonuçlarında çıkması hedefi gerçekleştirilmiştir.

eskisehir-global-otomotiv-web-sitesi-v-2.jpg

Facebook ve Instagram İşletme Sayfaları

Facebook ve Instagram işletme sayfaları yerel pazarlama hedeflerine uygun olacak şekilde yeniden tasarlanarak ilişkilendirilmiştir.

eskisehir-global-otomotiv-sosyal-medya.jpg

YSN Mühendislik

YSN Mühendislik için web tasarımı ile yıllık bakım ve işletme hizmeti verilmiştir. Sosyal medya hesapları yeniden düzenlenmiştir.

Web Sitesi

YSN Mühendislik için sunduğu hizmetler gruplandırılmış ve her bir hizmet için detaylı açıklamalar eklenmiştir. Temel SEO çalışmaları yapılmış, yerel dijital pazarlama üzerine odaklanılarak ilk sayfa sonuçlarında çıkması hedefi gerçekleştirilmiştir.

ysn mühendislik web sitesi

Facebook ve Instagram İşletme Sayfaları

Facebook ve Instagram işletme sayfaları yerel pazarlama hedeflerine uygun olacak şekilde yeniden tasarlanarak ilişkilendirilmiştir.

ysn mühendislik sosyal medya
bottom of page