top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Eskişehir için web tasarım ve işletme hizmeti

Eskişehir'de yer alan bir işletmeniz, ofis ya da büronuz veyahut serbest olarak verdiğiniz bir hizmet varsa size özel online dijital pazarlama hizmetlerini komple bir paket olarak yıllık sözleşme ile sunuyoruz.

eskişehir web tasarım
tüm cihazlarda yüksek kullanıcı deneyimi

Öne çıkan hizmetlerimiz

Google, Bing, Yandex ve Foursquare harita işletme kayıtları

Harita servislerindeki kayıtlarda işletmelerin asgari olarak adı, tam konumu ve iletişim bilgileri yer almalıdır. Bu kayıtları yapmakla kalmıyor, dönemsel olarak içerik üretip işletmenizle en alakalı sonuçların organik olarak listelenmesini amaçlıyoruz.

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili yerel aramalarda öne çıkmanızı sağlayacak ve işletme konumunuz ile ilişkilendirilmiş sosyal medya içerik üretim ve pazarlaması, tanıtım videolarının da yine üretilerek konumunuz ile ilişkilendirip yayınlanmasını sağlıyoruz.

Müşterileriniz işletmenizi, ürün ve hizmetlerinizi aradıklarında daha alakalı içerikler sunduğumuz için organik arama sonuçlarında öne çıkmanızı ve ilk sayfa sonuçlarında listelenmenizi hedefleyen stratejiler uyguluyoruz.

Web sitesi tasarım ve işletme

Web sitenizi tasarlayıp buyurun anahtarı deyip gitmiyoruz. Tüm paketlerimizde ve teklif taleplerinizde yıllık işletme dahil çalışmaktayız. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde dijital pazarlama amaç ve hedefleriniz bizim amaç ve hedeflerimiz haline gelir.

Tanıtım sayfası, e-ticaret ve/veya online tahsilat imkanı, tüm cihazlarla uyumlu alt yapı, yönetim ve kullanıcı için ayrı mobil uygulama, Google hizmetleri ile tam entegre çözümler, e-fatura entegrasyonu*, online randevulu hizmetler (uzaktan görüntülü ya da fiziki mekan ziyareti), online ders/kurs, otel/pansiyon yönetimi sağlanan bir çok hizmetten öne çıkanlardır.

*Üçüncü taraf hizmetidir, ayrı alınır.

Hizmetten faydalandığınız süre boyunca ortaya çıkacak talepleriniz hizmet dahilinde karşılanmaktadır. Ek açılış sayfası ya da içerik değişiklikleri gibi.

Web sitesi hizmetimiz içerisinde güçlü işletme araçlarımız da bulunmaktadır. Site ziyaretçiniz bir form doldurduğunda otomatik olarak formdaki bilgileri bir e-tabloya aktarıp, bir başka çalışanınıza görev ataması yaparak form ile ilgili işlem yapmasını sağlayabilir ve bu süreci siz de kontrol ve takip edebilirsiniz.

Müşterilerinizden online teklif talebi alırsınız. Bu teklif talebine karşılık yine web sitenizden bir teklif hazırlayıp müşteriye gönderirsiniz. Müşteriniz e-posta ile aldığı teklifi açıp inceler ve uygun görürse anında onay verebilir. Onay sonrası müşteriye otomatik bir online fatura gider ve yine müşteri gelen faturanın online olarak ödemesini yapabilir. Bu işletme araçlarında yer alan ve öne çıkan bir özelliktir.

Dijital pazarlama

Web sitenizi tasarlayıp işlerliğini sağlamakla da yetinmeyiz.

  • Google Search Console ile web sitenizi arama motorlarında listeleriz ve analiz araçları ile size geri dönüşler yaparak web sitenizle ilgili alacağınız/alacağımız aksiyonlar konusunda bilgilendiririz.

  • Google Analytics ile web sitesi ziyaretçilerinizin deneyimini takip eder, aksiyonlar konusunda bilgilendirir ve dönemsel raporlar göndeririz.

  • Google Ads ile ayırmış olduğunuz reklam bütçeniz kapsamında reklamlarınızın tasarımı, uygulanması ile takip ve ölçümlerini yapar raporlarız.

  • Google Merchant Center ile satışını yaptığınız fiziki ürünlerin Google Alış-Veriş için Ücretsiz Listelemeler ve Ücretsiz Yerel Listelemelerini ayarlayıp güncellemelerini sizin adınıza yaparız (stok, fiyat ve indirimler için bilgi akışının tarafınızdan sağlanması gerekmektedir).

  • Google Manufecturer ile üreticisi/marka sahibi olduğunuz ürünlerin, Google Alış-Veriş'te satıcıların kullanabilmesi için daha detaylı ve doğru bilgilerle iletmenize olanak sağlar, bölgesel ya da global pazarlardaki performanslarını raporlarız (Üretici olarak sizin belirlediğiniz benzersiz ürün kimliklerini kullanan ve Google Alış-Veriş'e her bir pazar için aktif en az beş online satıcıdan bilgi gelmesi gerekmektedir).

Sosyal Medya Pazarlama

İşletmenizin sosyal medya işletme hesaplarını kurar ve güncel bilgilerle sergilenmelerini takip ederiz. E-ticaret gibi daha kapsamlı bir web sitesi için sosyal medyada mağazalarınızı açar ve ürünlerinizi web sitesi ile entegre bir şekilde yayınlarız. Kampanya ve fiyatlarınız doğrudan sosyal medya mağazalarınıza yansır.

İçerik üretim ve pazarlama

Sizin için seçtiğiniz paket dahilinde bir içerik üretim ve planlama takvimi hazırlarız. Takvimde belirlenen gün ve saatlerde önceden üretilmiş olan "benzersiz" ve "özgün" içerikleriniz yerel işletmenizin konum/konumlarıyla ilişkilendirilerek yayınlanır. Bu işi yaparken otomatik sistemler kullanmayız. Her bir sosyal medya platformunun tüm incelikli ayarları yerel işletmenize özgü olarak kurgulandıktan sonra içerikler yayınlanmaktadır. Bu uygulamamız, organik aramalarda ürün ve hizmetlerinizin öne çıkmasını desteklemektedir.

Google WorkSpace

Web sitesi ile birlikte alan adınıza bağlı bir adet işletme hesabı (tarafımızdan kullanılıp yönetilir) ve bir adet kullanıcı hesabı alınır.

İşletme hesabı ile işletmenize ait tüm dijital varlıklarınızın oluşturulması ve tarafımızdan yönetilmesi sağlanır. Yıllık hizmet sözleşmesi yenileme zamanında yenileme yapmak istemez iseniz bu işletme hesabı tarafınıza devredilir. Hesaplarınızın kapatılması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Üçüncü taraflara yapılan ödemeleri ve sistemin işlerliğini sağladığınız sürece siz ya da bu hizmetimizi alabileceğiniz başka biri de bu süreci yönetebilir.

Kullanıcı hesabı adınız@alanadınız.com e-posta adresine sahip olur. Bu e-posta adresi bildiğiniz ve aşina olduğunuz Gmail'dir. İşletmelere özel sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aynı kullanıcı hesabı için 5 farklı takma adla e-posta adresi kullanabilirsiniz. satis@alanadınız.com e-posta adresini müşterileriniz için kullanırken, tedarik@alanadınız.com e-posta adresini tedarikçileriniz için kullanabilirsiniz. Hepsini aynı gelen kutunuzda ayrı klasörlerde görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra özelleştirilebilir formlar oluşturup müşterilerinize anket, işe alımlar için iş başvuru formu ya da öğrencileriniz için bir test bile uygulayabilirsiniz. Tüm ofis araçları da özelleştirilebilir ve işletmelere özgü eklentilerle daha kapsamlı hale getirilebilir çözümler sunar (e-tablolar, dokümanlar, slaytlar vd). Talep halinde birden fazla bağımsız kullanıcı için e-posta hesabı açılabilmektedir ancak her biri ayrı ücretlendirilir.

Müşterilerinize cep telefonları kadar yakın olmak ve benzersiz deneyimler sunmak için bizi tercih edin.

Yerel işletmenize güç katın!

Mevcut paket hizmetlerimizin detaylı listesine bu sayfadaki formu doldurarak ulaşabilir, genel özellikler ile fiyatları buradan inceleyebilir, bu sayfamızdan teklif talep edebilir ya da aşağıdaki bağlantıdan bir randevu talep ederek online bir görüşme planlayabilirsiniz.18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Blog şablonu

Comments


bottom of page