top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Fotoğrafçılar için web sitesi

Profesyonel fotoğrafçılar için web sitesi elbette bir zorunluluk. Detaylarla ve kodlarla sizi yormadan işinize odaklanmanızı sağlayacak ama bunu yaparken de kabiliyetleri güçlü araçlarla donatılmış bir web sitesi olmalı.

fotoğrafçılar için web sitesi
Fotoğrafçılık

Eski çalışmalarınızı sergileyin


Müşterilerinize işlerinizdeki başarınızı 7/24 ulaşılabilen web sitenizdeki dijital fotoğraflarınızla tanıtmak, onların nasıl sonuçlar alacağını en iyi anlatan yoldur. Bunları kendi aralarında kategorize edebilir, sunduğunuz olanaklardan daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.


Müşteri yorumlarını sergileyin


müşteri yorumlarını sergile
Mutlu müşterilerinizin yorumlarını sergileyin

Önceki müşterilerinizden almış olduğunuz yorumları sergileyin. Mutlu müşterilerinizin deneyimlerini yeni müşterilerinizden esirgemeyin. Bir web sitesi sahibi olduğunuzda sizinle olası bir müşteri deneyimi yolu paylaşalım;

  • Müşteri Google aramada fotoğrafçılık hizmeti veren yerleri arar.

  • Çıkan sonuçlarda bulunan müşteri yorumlarını okur.

  • Size yapılan yorumları tatmin edici bulur ve daha fazla bilgi almak için web sitenizi görüntüler, sizi arar ya da doğrudan yol tarifi ister ve stüdyonuza gelir.

  • Sizinle ön görüşmeyi yapar ve işyerinizden çıkar.

  • Henüz daha müşterinin işini bitirmeden stüdyonuzdan ayrılan müşterinin cep telefonuna bir bildirim gelir "... Stüdyosunda aldığınız hizmeti değerlendirmek ister misiniz?"

  • Müşteri, üzerinde bırakılan ilk intibayı yorum olarak paylaşır.

  • Bu yorum da web sitenizde yayınlanır. Üstelik siz bu sürece müdahale etmeden, otomatik olarak.

Bu sadece muhtemel bir senaryodur ve bunun gibi onlarca örnekler verilebilir. Ama bu deneyimi yaşamak için öncelikle dijital varlıklarınızı doğru bir şekilde oluşturmanız gerekir.


Stok fotoğraflarınızı online satın


Kendi stok fotoğraflarınızı birer albüm oluşturarak satışa çıkarın. Müşterilere görüntüleriniz izlenebilir ve lisans korumalı olarak sunulsun. Satın almaya karar verdiklerinde dilerseniz belirli bir dönem ya da belirli bir indirme sayısında fotoğrafı indirmelerini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize çözünürlük konusunda da seçimler yapmalarına imkan verebilirsiniz.


Tüm dijital pazarlama araçlarının gücünü kullanın


fotoğrafçılık için sosyal medya
Sosyal Medya Yönetimi kritiktir

Sadece web sitesiyle bitmeyecek bir mecradır dijital pazarlama. Sosyal ağları ve işinizle ilgili projeleri sergileyebileceğiniz bir çok kanal var. Bunu, esas işinizden kopmadan bir takvim planıyla yerine getirmeniz gerekmektedir.


Sosyal medya ve içerik pazarlamada iki risk yatar; çok fazla ilgilenmek sizin asıl işinizden uzaklaşmanıza, pek ilgilenmemek de olası müşterileri kaçırmanıza sebep olabilir.


Biri benim için web sitesini ve tüm bunları yönetebilir mi?


fotoğrafçılar için web sitesi çözümü
Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi Çözümü

Neden olmasın? Eskişehir'de bir fotoğrafçıysanız ve fotoğrafçılar için web sitesi çözümüne ihtiyacınız varsa bizimle çalışabilirsiniz. Sadece yukarıda yazılı olanakların dışında bir çok servis ve hizmete de erişiminiz olur. Üstelik arka planda tüm teknik işleri biz yapar, siz sadece müşterilerinizle iletişimi sürdürürsünüz.


Bu sayfamızda yer alan paketlerimizden size uygun olanı seçebilir ya da buradaki sayfadan ihtiyacınız olanları seçerek bir teklif talebi gönderebilirsiniz.


Aşağıdaki bağlantıdan da bir video konferans ile görüşme planlayıp ihtiyaçlarınızı yüz yüze görüşebiliriz.
Son Yazılar

Hepsini Gör

Blog şablonu

Comments


bottom of page