top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Meslekler için online pazarlama


tesisatçılar için web sitesi
Müşteriler tesisatçıları online arıyor

Tesisatçı, elektrikçi, mobilya tamircisi, terzi, boyacı ve diğer meslek sahipleri; müşterileriniz size ulaşmak için internette daha fazla arıyor. Artık bir web sitesi ile çalışmak çocuk oyuncağı ve sizin mesleki deneyimlerinizden çok daha basit.Hadi canlı bir örnek verelim size;


Hakan işten geç çıktı ancak eve gelecek misafirleri için hazırlık yapması gereken süre de çok az kaldı. Eve geldiğinde aceleyle hazırlıklarını bitirdiğinde musluk giderinin akıttığını fark etti.


Misafirleri gelmeden bunu hemen halletmesi gerekiyordu. Telefonu aldı ve "tesisatçı, Batıkent" diye arattı. Çıkan sonuçları aşağıda kendiniz görebilirsiniz.eskişehir batıkent tesisatçı arama sonuçları
Google ile Eskişehir Batıkent için yapılan tesisatçı araması

Gördüğünüz gibi; adı, konum bilgileri, açık-kapalı durumu, müşteri yorumları ile beraber direk aranabilecek telefon numaraları da çıkıyor.


Bu Google My Business ile (Google Benim İşletmem) ekleyebileceğiniz bilgiler, müşterilerinize daha iyi sonuçlar ve daha fazla kayıtlar ile öne çıkabilmek için bir de yukarıdaki ekrana gelmeden çıkan listeye göz atalım.


tesisatçı eskişehir batıkent için google arama sonuçları
Tesisatçı Eskişehir Batıkent için Google arama sonuçları

Şimdi de listedeki her hangi bir sayfaya tıklayalım.Eskişehir Batıkent Tesisatçı için Web Sitesi
Eskişehir Batıkent Tesisatçı için Web Sitesi

Bu örnekten çok daha iyi olarak, çalışma saatleriniz, çalışma saati dışında hizmet verip vermediğiniz, telefon ve adres bilgileri ve hatta müşterilerinizin sizin için yaptığı yorumları bile gösterebilirsiniz.


Hakan bu örnekte çıkan telefona tıkladığında doğrudan tesisatçı ile görüşüp işi ona verebilir.


Siz de bu çözüme sahip olmak isterseniz bizi arayın ve neler yapabileceğimize bir göz atalım.

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page