top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Randevulu hizmetler için web sitesi çözümü


randevulu hizmetler için web sitesi çözümü
randevulu hizmetler için web sitesi çözümü

Doktor, diş hekimi, psikolog, psikiyatrist, veteriner veya danışmanlık hizmeti verdiğiniz diğer bir profesyonel meslek dalı için çevrimiçi randevu sistemini web sitenizden yönetebilirsiniz.


Randevuları muayene/büro ziyareti dışında online olarak video konferans şeklinde de planlayabilirsiniz. Hatta hastaların/danışanların online olarak randevularını alırken ödeme yapmalarına da imkan verebilir, randevu saati öncesinde otomatik olarak gönderilecek e-posta hatırlatmaları gönderip çalışma takviminin daha etkin kullanılmasını sağlamış olursunuz.

Vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili web sitenizden yapabileceğiniz diğer olanaklar;

  • Sık rastlanan sorunlarla ilgili çözümlerinize ilişkin blog gönderileri yayınlanma

  • Hasta/danışanlarınızdan online iletişim araçları (web sitesi chat kutusu, WhatsApp Business vd) ile kısa sorularını cevaplandırarak onlarla daha yakın ilişki kurabilme

  • Sıkça sorulan sorular (SSS) sayfası oluşturarak genel sorulara ziyaretçilerinizin anında cevap bulması

  • Muayenehane/klinik/büronuzun iletişim ve adres bilgileri ile yol tarifi alınabilecek araçlar

  • Hastaların/danışanların hizmetleriniz hakkındaki yorumlarını yazabilecekleri araçlar yerleştirerek web sitesi ve Google aramalarında sergileme

  • Online tahsilattan e-fatura düzenlemeye kadar bir çok iş yönetimini tek yerden takip edebilme

  • Ziyaretçi/hasta/danışan bilgilerinin işlenerek geriye dönük olarak bir veri tabanı kaydı tutabilme (ziyaret/randevu günü, yapılan işlemlere ilişkin notları tutabilme ve daha fazlası)

  • Tüm kayıtlarınıza mobil uygulama üzerinden ulaşabilme

Yukarıda yer alanlar özet olarak kullanılabilecek güçlü araçlardır. Siz de kliniğinizde/büronuzda benzer bir sistem kurup takip ve kayıtların otomasyonlar ile güçlenip işinize odaklanmak isterseniz bu sayfamızda yer alan web sitesi işletme paketlerimizden size uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.


Hizmet bölgemiz Eskişehir’de bulunan klinik ve bürolar olup bire-bir hizmet verdiğimizden hizmet bölgesi dışındaki taleplere olumlu yanıt verememekteyiz.


Paketlerimiz aynı zamanda kendi alan adınız ile Google Mail (Gmail) iş e-postası ve sosyal medya yönetim ve içerik üretim/paylaşımını da kapsadığından sizin sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.


Karar verme aşamasında iseniz altta yer alan randevu talebini doldurarak bir online görüşme ayarlayabilir yada doğrudan telefon ederek bilgi alış-verişinde bulunup size en uygun paketi seçmenize yardımcı olabiliriz.Son Yazılar

Hepsini Gör

Blog şablonu

Comments


bottom of page