top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Serbest çalışanlar için dijital pazarlama


serbest çalışanlar için dijital pazarlama
serbest çalışanlar için dijital pazarlama

Serbest bir çalışan için önemli olan bir telefon kadar müşterilerine yakın olmaktır. Müşterilerin sizin hizmetinize ihtiyacı olduğu anda telefon ile aramalarını sağlayabilmek önemlidir.


Elektrikçi, tesisatçı ya da kombi tamircisi. Evine yeni taşınan birinin de size ihtiyacı olabilir, mevcut evinde problemle karşılaşan birinin de.


Web sitesine ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız yazımızı okuyup tekrar düşünün. Özellikle de yerelde serbest çalışanlar için dijital pazarlama konusu artık bir mecburiyet halini almış durumdadır.


marangozlar için dijital pazarlama
marangozlar için dijital pazarlama

Online içeriklerin en önemli başlangıç noktası ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken tamamen size ait olan bir dijital varlıktır. Burası fiziki dükkanınıza gelen müşterileriniz gibi online olarak gezilebilecek bir yerdir.


Hangi hizmetleri veriyorsunuz, hangi bölgedesiniz, telefon ve adres bilgileriniz, daha önceki müşterilerinizin hakkınızdaki yorumları, deneyimlerinizden faydalanmasını istediğiniz ziyaretçilere anlatmak istedikleriniz ve çok daha fazlası.


İşinizi yaparken bu mecrada takılı kalmadan amacına uygun olarak sizin için web sitenizi işletiyoruz. Size sadece müşterilerinizle iletişim kalıyor.


İletişim için de çok yönlü kanallar sunuyoruz. Müşterileriniz mobil uyumlu web sitenizde size mesaj atabilir, WhatsApp ile yazışma başlatabilir veya telefon edebilir. Siz de web sitenize ait mobil yönetim uygulaması üzerinden gelen mesajları cevaplayabilir, WhatsApp yazışmalarını WhatsApp Business üzerinden yönetebilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.


Bunun yanı sıra Google gibi arama motorlarında müşterilerinizin online yapacağı aramalarda öne çıkmanızı sağlayacak inceliklerle dolu ayarları yapıyoruz.


Sosyal medya platformlarında işletme hesaplarınızı açıp sizin için planlı, istikrarlı ve özgün içerikler oluşturup paylaşıyoruz. Size yine bu mecralardan gelecek aramalar ve mesajları yanıtlamak kalıyor. Hatta müşterinizden gelen ve unuttuğunuz bir mesajı bile size hatırlatıyoruz.


Müşterileriniz ile etkileşimi sürdürmek ve yeni hizmetleriniz varsa tanıtmak için duyuru ve tanıtım videoları da hazırlıyoruz. Videolarınız her ay yeni içerikler ile zenginleşir ve daha yüksek bir müşteri potansiyeli erişimine büyük katkısı olur.


Tüm içerik ve paylaşımlar yine incelikler ile dolu paylaşım teknikleri ile yayına alınarak reklam harcamalarına ihtiyaç kalmadan bölgenizdeki aramalarda öne çıkmasını sağlıyoruz.


Reklam ihtiyaçlarınız için de ayrı bir bütçe çalışması yaparak (paket hizmetlerimiz dışında) yerel aramalarda daha etkili ve isabetli sonuçlar aldırıyoruz.


Kendi alan adınız ile bir mail adresi de edinmenize imkan verip profesyonel bir kartvizite sahip olmanıza da olanak tanıyoruz.


Eskişehir’de yer alan bir elektrikçi, tesisatçı, terzi, tv tamircisi, temizlikçi, kuru temizlemeci, marangoz vb. işiniz ne olursa olsun dijital varlıklarınızı sizin için sadece hazırlamakla kalmayıp düzenli ve planlı bir şekilde yöneterek geri plandaki bu iş yükünü de sizden alıyoruz.


Tüm bu hizmete sahip olmak için aşağıda yer alan paketi inceleyebilir, karşılıklı fikir alabilmek ve sizin için yapabileceklerimiz konusunda detaylı bir görüşme için randevu da (online-zoom ile) talep edebilirsiniz.

 
12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Blog şablonu

Comments


bottom of page