top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Web sitesi için mobil uygulama

Güçlü işletme araçlarına sahip wix web sitesi için mobil uygulama ile hareket halinde iken müşteri ve kullanıcılarınızla etkileşimde kalabilirsiniz.

web sitesi için mobil uygulama
web sitesi için mobil uygulama

Wix Owner - Yönetim Uygulaması


Web sitenizin tüm yönetim araçlarına ulaşabilir ve hareket halinde iken kesintisiz bir şekilde süreçlerinizi yönetebilirsiniz.


Web siteniz için analizlere göz atabilir ve ziyaretçi trafiğini izleyebilirsiniz. Kişi kayıtlarına ulaşabilir, yeni kayıt yapabilirsiniz. Siparişlerinizi görüntüleyebilir, yerine getirebilirsiniz. Ürün ekleyebilir, özelliklerini düzenleyebilir ve stok sayısını güncelleyebilirsiniz.Online randevulu hizmetleriniz için takvimi görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Blog yazıları yazıp yayınlayabilirsiniz. Müşterilerinize fatura kesebilir, gönderebilir ve online tahsilat için e-posta gönderebilirsiniz. Ödenmemiş faturalar için hatırlatma e-postaları gönderebilirsiniz. Canlı video yayını yapabilirsiniz.


Satış Noktası ile doğrudan fatura oluşturup manuel olarak da satış yapabilirsiniz. Pazarlama kampanyaları düzenleyebilir, web sitesi kullanıcılarına görev ve hatırlatmalar ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Çok adımlı kurslar oluşturup pazarlayabilirsiniz. Etkinlik oluşturup bilet satışı yapabilir ve LCV toplayabilirsiniz.


Forum ekleyerek yönetebilirsiniz. Tekrar eden satışlar için abonelik ile ürün ve hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz. Chat ile web sitesi ziyaretçilerinizden mesaj alıp gönderebilirsiniz.


Bu özellikler öne çıkanlar olup çok daha fazlasını yerine getirebilirsiniz.


Spaces by Wix - Müşteri/Kullanıcı Uygulaması


Müşteri veya kullanıcılarınız Spaces by Wix uygulamasını indirdiklerinde web sitenize özel olan kod ile bir defa giriş yaparak web sitenizin mobil uygulamasına erişirler.


Bu uygulama ile müşteri ve kullanıcılarınızın gerçekleştirebilecekleri;


  • Sizi doğrudan arayıp iletişime geçebilirler, chat ile yazışma yapabilirler.

  • Randevulu hizmetleriniz için randevu oluşturabilirler.

  • Ücretli ürün ve hizmetlerinizi sipariş edip ödeme yapabilirler.

  • Blog yazılarınızı takip edip okuyabilirler.

  • Dijital içeriklerinize abone olup görüntüleyebilir/dinleyebilir ya da izleyebilirler.

web sitesi için mobil uygulama
en iyi deneyimi yaşatın

Dine by Wix - Restaurant Müşterileri


Müşterileriniz, menülerinizi en iyi deneyimle görüntüleyebilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilir, kapıya sipariş ya da dükkanınızdan teslim alacak şekilde seçim yapabilir, rezervasyon yapabilir ve chat ile doğrudan mesaj atabilirler.


yemek siparişi uygulaması
yemek siparişi uygulaması

Fit by Wix - Spor Salonu ve Fitness Müşterileri


Online video ile sunduğunuz eğitim içeriklerini müşterilerinize hareket halinde iken de ulaşmasını sağlayın. Müşterileriniz; programları görüntüleyebilir, katılabilir, eğitmenler ve diğer katılımcılar ile doğrudan iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.


fitness ve spor salonu mobil uygulaması
fitness ve spor salonu mobil uygulaması

Bu yazımızda bahsettiğimiz uygulama ve hizmetler standart olup web sitesi yıllık aboneliklerimizle alındığında tüm ayarları ve geri plandaki işlerliği tarafımızdan yönetilmektedir.


Sunduğumuz paket çözümlere bu sayfamızdan ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı belirlemişseniz bu sayfamızdan ilgili seçenekleri belirterek teklif talep edebilir ya da aşağıdan bir online görüşme randevusu alarak karşılıklı konuşabilir ve ihtiyaçlarınızı beraber tespit edebiliriz.16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page