top of page
  • Yazarın fotoğrafıMertol

Web sitesinde online kurs verme


web sitesinde online kurs
web sitesinde online kurs

Öğretmen, eğitmen, danışman ya da profesyonelleştiğiniz bir alan var ve bunu online olarak sergileyebilmek, üyelik kayıtları ile planlı bir ders programı ile yayınlamak, stok videolarınız ile 7/24 kurs verebilmek, kitlenizi genişletmek, bilgi ve birikimlerinizi daha fazla insanla paylaşmak mı istiyorsunuz?


Bugüne kadar ve belki bugünden sonra daha da artarak bir çok olanak ellerinizin altında. "İşletme Giriş" paketimiz ile sahip olacağınız olanakları bu yazımızda sıraladık. Siz karar verdiğinizde bu olanaklara yenileri de eklenmiş olabilir.

Eğitim videolarınızı önceden kaydedip, web sitenize yükledikten sonra ziyaretçileriniz üyelik paketi satın alarak videolarınıza ulaşım hakkı elde eder. Video saat süresi İşletme Giriş Paketimizde 5 saat ile, İşletme Standart Paketimizde 10 saat ile sınırlı olup İşletme Gelişmiş Paket için sınırsızdır.


Üyelerinizin ilk satın almalarında ücretsiz dönem sunarak denemelerini sağlayabilir ve satın alma kararlarını sonradan almalarına olanak tanıyabilirsiniz. Üyelerin videolarınızı izlemeyebilmelerini süresiz ya da belirli bir dönem için ayarlayabilirsiniz.


Paketlerin başlangıç tarihini ilk satın alma ya da sonrasına belirleyebilir, üyelerinize paket kullanım döneminde iken iptal etme imkanı tanıyabilirsiniz.


Online/canlı dersler için zoom ile entegre ederek sınıflar oluşturabilir, kaydolan üyelerinize otomatik hatırlatma e-postaları göndererek etkileşimi artırırsınız.


Google Takvim ile entegre ederek ders saatlerinizi takip edebilirsiniz. Ders saatine denk gelen diğer aktivitelerinizi Google Takvime işlediğinizde online ders ve randevu saatlerinizde otomatik açma/kapanma yapılır.


Birden fazla web sitesi üyesini eğitmen olarak kaydederek ekip yönetimi yapabilirsiniz. Onları da Google Takvim ile entegre ederek müsait oldukları/olmadıkları saatleri üyelerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Eğitmenler için birer profil oluşturarak ziyaretçilerinizin eğitmenleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Eğitmenlerin performans takibini de yapabilirsiniz.


Üyeler için özel mobil uygulama ile randevu almalarını, bekleme listelerine katılmalarını, hareket halinde iken derslere katılmalarını ve ödeme yapmalarına imkan tanırsınız.


Web sitenizde e-ticaret ürünü de satarak gelirinizi artırabilirsiniz.


Web sitenizle yapabilecekleriniz sadece burada yazılı olanlar değildir. Hizmet paketimiz komple bir çözüm olup "Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Üretimi ve Pazarlama" da içermektedir.


Giriş Paketimizle her ay bir blog yazısı (seo uyumlu) yayınlanır. YouTube marka kanalı oluşturulur ve her ay beş adet tanıtım/duyuru videosu yayınlanır. Facebook, Instagram, Twitter, Google My Business, Tumblr, Pinterest işletme hesaplarınız oluşturulur ve her ay en az beş benzersiz gönderi paylaşımı yapılır. Medium ve Revue (twitter hizmetidir) ile blog yazılarınız hedef kitleniz ile paylaşılır.


Tüm sosyal medya içerikleri yerel ve konuma özel ince ayarlar ile detaylı bir şekilde oluşturularak paylaşılır. Otomatik/sistemle/toplu gönderiler yapılmaz.


Google alan adı sağlanarak alan adınızla Google Mail (bildiğiniz gmail) kullanımı sağlanır.


Tüm hesaplarınız Google Alan Adınıza kaydedilmiş "yönetici" hesabı üzerine inşa edilerek tarafımızdan işletilirler. Bir adet de kullanıcı mail adresi tanımlanarak kitleniz ile iletişimi sağlarsınız.


Diğer paketlerimizde olduğu gibi İşletme Giriş Paketi de bir yıllıktır ve bir yıl boyunca ek bir ödeme olmaksızın tüm hizmetlerden faydalanırsınız. Paketinizin sınırlarını aşmak istediğinizde ise dönem içerisindeki faydanız mahsup edilerek bir üst pakete yine ilgili dönem süresi mahsup edilerek yükselmeniz sağlanmaktadır.


Google Ads kurulumu da yapılır ve Yerel Arama Reklamları sizin belirlediğiniz bütçede kullanılarak rakiplerinizin önüne çıkarsınız.


Her paketimizde mevcut olan Google Search Console, Google Analytics, Google My Business, Google Merchant Center (e-ticaret ürünlerini kapsar), Google Manufecturer (üretici / marka sahibi firmalar için) hesaplarının da kurulum ve işletimi yapılmaktadır.


Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık raporlar gönderilmektedir. Dijital varlıklarınızın performansı konusunda size bilgi veren bu raporlar; işiniz, işletmeniz, ürün ve hizmetleriniz hakkında alacağınız kararlara ışık tutar.


İşiniz işimizdir ve tüm bu faydaları size sağlayarak ciddi bir iş yükünü üzerinizden alıp sizin ve ekibinizin sadece işinize odaklanmasına imkan tanırız.


Eskişehir'de yer alan bir girişimci, eğitmen, öğretmen ya da profesyonel meslek sahibi iseniz tanışalım ve neler yapabileceğimizi konuşalım.

eskişehir online ders vermek istiyorum
deneyimlenmiş çözümler sunarız


Son Yazılar

Hepsini Gör

Blog şablonu

Comments


bottom of page